Zmarł śp. Stanisław Szcześniak, wieloletni zakrystianin

Klepsydra2

Z końcem lipca br. śp. Pan Stanisław zakończył posługę kościelnego w naszej parafii ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Od tego czasu, pod opieką najbliższej rodziny, intensywnie walczył o zdrowie w Zabrzu. 23 września, nad ranem, dotarła do nas smutna informacja o śmierci śp. Pana Stanisława.

Uroczystości pogrzebowe śp. Stanisława Szcześniaka odbędą się w najbliższy czwartek, 26 września br., o godz. 11:00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zabrzu - Rokitnicy.

Msza święta w intencji śp. Stanisława w naszej parafii zostanie odprawiona w środę, 25 września br., o godz. 18:00, w dolnym kościele. Różaniec w intencji śp. Stanisława zostanie odmówiony w dolnym kościele o godz. 17:30.

 

Z wyrazami współczucia dla rodziny i z zapewnieniem pamięci modlitewnej

Księża Parafii Bożego Ciała

 

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group