Zmiany personalne w naszej parafii w 2020 r.

Na mocy dekretów z dnia 9 czerwca 2020 r., wydanych przez Księdza Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, nastąpią zmiany personalne w naszej parafii.

Z dniem 1 lipca br. ks. Grzegorz Kościelniak zostanie wikariuszem parafii pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdyni - Chwarznie.

Natomiast do naszej parafii w charakterze pomocy duszpasterskiej zostanie skierowany od 1 lipca br. ks. kan. Krzysztof Ławrukajtis, kapelan Aresztu Śledczego w Gdańsku, a także założyciel i duszpasterz Bractwa Św. Pawła, który dotychczas był wikariuszem w parafii pw. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku - Chełmie.

Uroczyste podziękowanie ks. Grzegorzowi za trzyletnią posługę w naszej parafii będzie miało miejsce w niedzielę, 28 czerwca br. o godz. 10:30. Zachęcamy i zapraszamy Parafian do wzięcia udziału w tej Mszy św. dziękczynnej.


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group