Gdańskie Seminarium Duchowne - rekolekcje dla młodych i informacje o naborze

Gdańskie Seminarium Duchowne w dniach 26 – 28 czerwca 2020 r. organizuje dni skupienia dla maturzystów i studentów pod hasłem „Matura… i co dalej?”. Razem z ojcami duchownymi i klerykami będą mogli rozeznać swoje życiowe powołanie i otrzymać pomoc w podjęciu decyzji o wstąpieniu do Gdańskiego Seminarium.

Zgłoszenia i ewentualne zapytania prosimy kierować do ojca duchownego ks. Jana Uchwata, tel. 508409192, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kl. Wojciecha Michalskiego, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Oprócz rzeczy osobistych należy przywieźć ze sobą Pismo Święte, notatnik, śpiwór i strój sportowy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Seminarium http://gsd.gda.pl oraz na Facebooku. 

 

Jednocześnie Rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego zwraca się do wszystkich, którzy odczuwają w sobie powołanie do kapłaństwa, by nie zwlekali z decyzją i zgłosili się do naszej archidiecezjalnej uczelni. Wraz z nowym rokiem akademickim kandydaci będą mogli rozpocząć studia filozoficzno-teologiczne i wejść na drogę seminaryjnej formacji ku kapłaństwu. Szczegółowe informacje na temat procedury rekrutacji do Gdańskiego Seminarium Duchownego i warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminarium. 

matura i co dalej


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group