2019.03.24, Bierzmowanie i wizytacja duszpasterska

24 marca 2019 r., w III Niedzielę Wielkiego Postu, odbędzie się kanoniczna wizytacja duszpasterska, którą przeprowadzi J.E. Ks. Bp Wiesław Szlachetka.

 

Podczas Mszy świętej o godz. 9:00 i o godz. 10:30 Ksiądz Biskup wygłosi homilie.

Na Mszę świętą o godz. 10:30 zapraszamy przedstawicieli wspólnot i duszpasterstw działających w naszej parafii, którzy złożą na ręce Księdza Biskupa sprawozdania z pięcioletniej działalności tychże wspólnot.

Następnie Ksiądz Biskup weźmie udział we Mszy świętej dla dzieci o godz. 12:00. Na tej Mszy świętej niech nie zabraknie żadnego dziecka; zapraszamy na tę Mszę świętą także wszystkich rodziców.

Uroczystą Mszę świętą, z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży, odprawi Ksiądz Biskup o godz. 13:30 wraz z Księżmi Proboszczami naszego dekanatu. Przyjdźmy także jak najliczniej na tę Mszę świętą.

Po tej Mszy świętej, na plebanii odbędzie się spotkanie Księdza Biskupa z księżmi naszej parafii, dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 1 i katechetami.

Potem Ksiądz Biskup zapozna się ze stanem naszej parafii, nawiedzi biuro i sprawdzi księgi parafialne.

Stańmy wszyscy jako Parafianie na wysokości zadania, okazując nasze przywiązanie do Pana Boga i Kościoła. Wizerunek naszej parafii zależy od każdego z nas, od naszej żywej wiary i miłości, którą wyraźmy swoją obecnością na Mszy świętej z udziałem z Ks. Biskupa.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group