2018.11.18, XXXIII Niedziela zwykła

Msza święta wotywna do Ducha Świętego

Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego odprawimy w poniedziałek, o godz. 18:00.

Dzień papieski

W czwartek, 22 listopada, przypada dzień szczególnej modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka oraz modlitwy dziękczynnej za pontyfikat i kanonizację Jana Pawła II. O godz. 17:00 w kaplicy, rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 18:00. Po Mszy świętej z nieszporami o godz. 18:00, wznowimy adorację w kościele do godz. 21:00.

Ruch Szensztacki

Siostra Edyta z Ruchu Szensztackiego zaprasza na spotkanie dla rodzin o godz. 16:00, a dla kobiet o godz. 17:00 w sobotę, 24 listopada w kawiarence parafialnej.

Msza św. kaszubska

Na jubileuszową Eucharystię, z okazji 20. rocznicy pierwszej Mszy świętej z liturgią Słowa w języku kaszubskim w naszym kościele, zapraszamy w niedzielę za tydzień, 25 listopada o godz. 13:30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

W przyszłą niedzielę, 25 listopada, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się po Mszy świętej o godz. 18:00 i potrwa do godz. 19:30.

Bożonarodzeniowe opłatki

Pragniemy poinformować, że nasi Panowie z Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis rozpoczęli już po domach roznosić poświęcone, bożonarodzeniowe opłatki. Ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na budowę organów. Informację o tym przekażmy naszym sąsiadom.

Zaproszenie Kościoła Domowego do modlitwy za małżeństwa w kryzysie

Dzisiaj, po każdej Mszy świętej, przedstawiciele Kościoła Domowego zapraszają chętne osoby, które chciałyby w wybranym przez siebie dniu wesprzeć dowolną modlitwą te małżeństwa, które z różnych powodów przeżywają kryzys. Nie wpisujemy znanych nam małżeństw dotkniętych kryzysem, ale siebie. Zapisać możemy się do wyłożonej pod chórem księgi.

Pożegnanie z zespołem Selah

Zespół Selah zaprasza na Mszę świętą w przyszłą niedzielę, 25 listopada o godz. 19:30, podczas której ostatni raz będzie pełnić posługę muzyczną. Po Mszy świętej zespół poprowadzi uwielbienie, które będzie formą pożegnania z parafią.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za wszystkie ofiary przekazane na budowę organów; zebraliśmy 15.500 zł (14.400 zł na kolektę i 1.100 zł od indywidualnych ofiarodawców w kopertach i wpłat na konto parafii). Zachęcamy do nabywania pięknych i cennych cegiełek wspierając tym samym budowę organów. Jak wyglądają cegiełki, możemy zobaczyć na banerze pod chórem. Za tydzień przed kościołem będziemy zbierali ofiary na rzecz „Pomocy Kościołowi w Potrzebie”. Koło Przyjaciół Radia Maryja dziękuje za ofiary w wysokości 200 zł przekazane na konto radia.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group