2019.02.10, V Niedziela Zwykła

Światowy Dzień Chorego

W poniedziałek, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie NMP. z Lourdes, przypada XXVII Światowy Dzień Chorego. W związku z tym, zapraszamy wszystkie osoby starsze i chore do przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych, którego będziemy udzielali podczas Mszy świętej o godz. 8:30. Parafian prosimy o udzielenie w miarę możliwości pomocy ludziom starszym, samotnym i chorym w dotarciu do kościoła. Po tej Mszy świętej zapraszamy wszystkich na poczęstunek do kawiarenki parafialnej.

Spotkanie wspólnot

Również w poniedziałek, ale po wieczornej Mszy świętej, odbędzie się spotkanie wspólnot: Apostolstwa Modlitwy, Czcicieli Miłosierdzia Bożego, Koła Przyjaciół Radia Maryja oraz Straży Honorowej w Sali św. Jana Bosko.

Franciszkański Zakon Świeckich

Na spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy we wtorek, 12 lutego, o godz. 16:00.

Nabożeństwo fatimskie

W środę, 13 lutego, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00, a potem na różańcowe nabożeństwo fatimskie.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary na budowę organów; chórzyści zebrali 1.720 zł. Zachęcamy do odwiedzenia kiosku parafialnego, gdzie zobaczyć możemy pięknie oprawione, cenne i pamiątkowe cegiełki, które każdy może nabyć, stając się indywidualnym sponsorem naszych organów. Za tydzień, przed kościołem, kwestować będzie Zespół Charytatywny na rzecz najbiedniejszych.

Przypominamy, że w czasie ferii nie ma Mszy świętej dla o godz. 11:00 dla przedszkolaków. Następna Msza święta dla nich będzie 3 marca 2019r.

Zmarli: śp. Stanisław Jakubczak, śp. Aldona Sawicka, śp. Danuta Świst i jej córka śp. Barbara Świst, śp. Jan Potyrała oraz śp. Franciszek Szweda.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group