2019.02.17, VI Niedziela Zwykła

Msza święta do Ducha Świętego

Zapraszamy na wotywną Mszę świętą do Ducha Świętego w poniedziałek, o godz. 18:00.

Dzień papieski

W piątek, 22 lutego, przypada w naszej parafii „Dzień papieski”, dzień modlitwy w intencji Ojca Świętego Franciszka oraz modlitwy dziękczynnej za pontyfikat i kanonizację Jana Pawła II. W związku z tym, o godz. 17:00 w kościele rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 18:00. Po Mszy świętej z nieszporami o godz. 18:00 wznowimy adorację, a zakończymy ją Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00.

Dzień modlitwy w intencji małżeństw w kryzysie

Dziś przeżywamy kolejną niedzielę modlitwy w intencji małżeństw w kryzysie. Przy wyjściu czekają osoby z Domowego Kościoła Ruchu Światło - Życie, u których można się wpisać do naszej parafialnej Księgi Modlitwy za Małżeństwa. Przypominamy, że zapisujemy siebie, a nie małżeństwa w kryzysie, wybieramy sobie jeden dowolny dzień i modlimy się dowolnymi modlitwami, w dogodnym dla nas czasie.

Nasze ofiary

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary przekazane na budowę organów. Zebraliśmy 16.100 zł. (14.650 zł na kolektę i 1450 zł od indywidualnych ofiarodawców w kopertach i wpłat na konto parafii) oraz za 100 zł na Radio Maryja. Dzisiaj możemy wesprzeć najbiedniejszych, na rzecz których przed kościołem kwestuje Zespół Charytatywny.

Pielgrzymki

Ponieważ nie wcześniej jak za trzy/cztery lata będziemy organizowali kolejną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, zachęcamy tych, którzy taką planowali, aby zapisali się na pielgrzymkę tegoroczną. Jest jeszcze sześć wolnych miejsc. Bliższe informacje w zakrystii po Mszy świętej.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w pielgrzymce do Białegostoku, Supraśla, Sokółki, Grabarki i Gietrzwałdu w dniach od 29 kwietnia do 2 maja 2019 r. Koszt 570 zł. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotce ogłoszeń, a zapisy w zakrystii.

Zmarli: śp. Wilhelm Grodź, śp. Andrzej Kubiak oraz śp. Zbigniew Żuchowski.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group