2019.02.24, VII Niedziela Zwykła

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, 25 lutego, po Mszy świętej o godz. 18:00; adoracja potrwa do godz. 21:00.

Franciszkański Zakon Świeckich

Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16:00, a potem na Mszę Świętą o godz. 18:00 w intencji zakonu.

Spotkania dzieci pierwszokomunijnych

Po przerwie zimowej wznawiamy spotkania dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Dzieci prosimy w środę lub czwartek o godz. 17:00.

Kościelna Służba Mężczyzn

Spotkanie Panów z Kościelnej Służby Mężczyzn Semper Fidelis, odbędzie się w czwartek, po Mszy świętej o godz. 18:00.

Dni eucharystyczne

W pierwszy piątek miesiąca, 1 marca, po Mszy świętej o godz. 8:30 i 18:00 wynagradzać będziemy Boskiemu Sercu za grzechy nasze i całego świata. O godz. 16:30 zostanie odprawiona dodatkowa Msza święta dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych; okazja do spowiedzi świętej będzie od godz. 16:00.

W pierwszą sobotę miesiąca, 2 marca, uczcimy Niepokalane Serce Maryi po Mszy świętej o godz. 8:30 odmawiając różaniec, a potem adorując Najświętszy Sakrament. Tego dnia Księża odwiedzą chorych w domach z posługą sakramentalną.

W sobotę, 2 marca, nie będzie czynne biuro parafialne.

Za tydzień, w niedzielę, o godz. 10:30 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Żywego Różańca, a o godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic.

Wizytacja kanoniczna i bierzmowanie

Już dziś podajemy do wiadomości wszystkich Parafian, że w III Niedzielę Wielkiego Postu, a więc 24 marca, odbędzie się w naszej parafii wizytacja kanoniczna, połączona z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży. Taka wizytacja ma miejsce w każdej parafii co pięć lat. W tym roku przeprowadzi ją u nas ks. Bp Wiesław Szlachetka.

Pielgrzymka

Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Białegostoku, Supraśla, Sokółki, Grabarki i Gietrzwałdu w dniach od 29 kwietnia do 2 maja 2019 r. Koszt 570 zł. Szczegółowy program jest wywieszony w gablotce ogłoszeń, a zapisy w zakrystii.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary przekazane na misje misjonarzowi z Zambii, a także dla najbiedniejszych, dla których zebraliśmy 1.825 zł. Dzisiaj możemy wesprzeć modlitwą i ofiarą nasze Seminarium Duchowne w Oliwie. Za tydzień przed kościołem kwestować na budowę organów będą chórzyści.

 

Zmarli: śp. Irena Paszko, śp. Władysław Kierul, śp. Paweł Kaczmarek, śp. Łukasz Bielawa.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group