2019.05.26, VI Niedziela Wielkanocna

Franciszkański Zakon Świeckich

Franciszkański Zakon Świeckich będzie we wtorek, 28 maja, obchodził 40-lecie istnienia w naszej parafii. Wszystkich członków zapraszamy na spotkanie o godz. 15:00, a potem na dziękczynną Mszę świętą o godz. 18:00.

Kościelna Służba Mężczyzn „Semper Fidelis”

W czwartek zapraszamy Panów z Kościelnej Służby Mężczyzn na Mszę święta o godz. 18:00, a potem na tradycyjne spotkanie do salki.

Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego

W piątek, w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, 31 maja, rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w łączności ze Mszą świętą o godz. 8:30 i 18:00.

Nabożeństwa czerwcowe

W piątek odbędzie się ostatnie w tym roku nabożeństwo majowe, a począwszy od soboty, 1 czerwca, przez cały miesiąc, w naszym kościele odprawiać będziemy tradycyjne nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa te, będą odprawiane w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 8:30 i zawsze po Mszy świętej o godz. 18:00.

Pierwsza sobota miesiąca

W pierwszą sobotę miesiąca, 1 czerwca, zapraszamy czcicieli Maki Boskiej na Mszę święta o godz. 8:30, a potem okolicznościowe, wynagradzające nabożeństwo Niepokalanemu Sercu Maryi.

W sobotę księża odwiedza chorych w domach.

 

Przypominamy, że w pierwszą sobotę miesiąca biuro parafialne będzie nieczynne.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary dla najbiedniejszych; zebraliśmy 2.150 zł. I Radio Maryja – 80 zł. Dzisiaj możemy wesprzeć zbiórkę ofiar na figurę św. Michała Archanioła do skarbonki ustawionej pod chórem. Za tydzień, przed kościołem na budowę organów będą kwestować chórzyści.

 

Zmarł śp. Andrzej Grzywacz.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group