2019.07.07, XIV Niedziela Zwykła

Nabożeństwo fatimskie

W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00, po której odbędzie się fatimskie nabożeństwo różańcowe i procesja ze świecami wokół kościoła. Zachęcamy do jak najliczniejszego udziału w tym nabożeństwie.

Msza święta z błogosławieństwem jubilatów

Na Mszę świętą w najbliższą sobotę, tj. 13 lipca, o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich jubilatów, którzy w lipcu obchodzą kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Jubilaci odnowią przyrzeczenia małżeńskie oraz otrzymają specjalne błogosławieństwo. Na tę Mszę świętą zapraszamy do wspólnej modlitwy całe rodziny jubilatów.

Msza święta łacińska

W przyszłą niedzielę, o godz. 10:30, zostanie odprawiona Msza święta po łacinie.

Msza święta z błogosławieństwem matek oczekujących narodzin dziecka

Za tydzień, w niedzielę, na Mszę świętą o godz. 13:30 zapraszamy wszystkie matki oczekujące narodzin swego dziecka, przyszłych ojców oraz ich rodziny. Zapraszamy także tych, którzy nie mogą doczekać się potomstwa. Wszystkim zostanie udzielone okolicznościowe błogosławieństwo.

Nasze ofiary

Dzisiaj na organy przed kościołem kwestują chórzyści. Za tydzień, podczas wszystkich Mszy świętych odbędzie się specjalna kolekta inwestycyjna przeznaczona także na budowę organów. W miarę możliwości polecamy szczególnej ofiarności tę zbiórkę. Dodać należy, że prace przy budowie organów trwają nieustannie.

Zespół Charytatywny

Zespół Charytatywny zwraca się z gorącą prośbą o pilną pomoc w pracy Zespołu. Chętni mogą zgłosić się w punkcie charytatywnym w godzinach od 7:00 do 9:00.

Przypominamy, że dzisiaj o godz. 17:00 odbędzie się nabożeństwo różańcowe połączone z wymiana tajemnic różańcowych.

 

Zmarli: śp. Jadwiga Kobierska, śp. Jolanta Nurzyńska, śp. Zofia Mizdrak i śp. Liliana Klamann.


© 2019 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group