2019.08.04, XVIII Niedziela Zwykła

Święto Przemienienia Pańskiego

We wtorek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wszystkich jak najliczniej zapraszamy na jedną z Mszy świętych, które w tym dniu odprawimy o godz. 6:30, 8:30, 10:30, 16:30, 18:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Dla wszystkich dysponujących wolnym czasem będzie okazja do adoracji Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie w środę, 7 sierpnia, po Mszy świętej o godz. 18:00; Adoracja w kościele potrwa do godz. 20:00.

Msza święta z błogosławieństwem jubilatów

Na Mszę świętą w najbliższą sobotę 10 sierpnia, o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich jubilatów, którzy w sierpniu obchodzą swoją kolejną rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Jubilaci odnowią przyrzeczenia małżeńskie i otrzymają specjalne błogosławieństwo. Na tę Mszę świętą zapraszamy do wspólnej modlitwy całe rodziny jubilatów i zaproszonych gości.

Msza święta z błogosławieństwem matek w ciąży

W przyszłą niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 13:30 zostanie odprawiona Msza święta z błogosławieństwem matek oczekujących narodzin dziecka. Obejmiemy swoja modlitwą te wszystkie matki i całe rodziny.

Nasze ofiary

Składamy podziękowanie za ofiary zebrane dzisiaj przez chórzystów na budowę organów. W pierwszej szafie organowej jest już zamontowanych 20 głosów; w całych organach, w obu szafach, ma być ich 66. Prace przy budowie organów nieustannie trwają. Za tydzień, 10 minut przed każdą Mszą świętą, przez kilka minut, będziemy mogli wysłuchać pierwszej prezentacji naszych organów. Za tydzień przyjdźmy zatem na Mszę świętą kilkanaście minut wcześniej. W miarę możliwości zachęcamy do ofiarności na budowę organów dzisiaj, jak i za tydzień, podczas każdej Mszy świętej na kolektę.

Przypominamy, że dziś o godz.17:00 odbędzie się nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic. Zapraszamy nie tylko członków Żywego Różańca, ale także tych, którzy chcieliby wstąpić do tej wspólnoty; przynależność zobowiązuje tylko (albo aż) do odmawiania codziennie dziesiątki różańca świętego. Możemy zatem wymodlić potrzebne łaski sobie jak i innym.


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group