2020.06.21, XII Niedziela Zwykła

Dzień Papieski

Po przerwie związanej z epidemią powracamy do obchodów „Dnia Papieskiego”. W związku z tym, w poniedziałek, 22 czerwca, o godz. 17:30 rozpoczniemy w kościele adorację Najświętszego Sakramentu, o 18:00 nabożeństwo czerwcowe, o 18:30 zostanie odprawiona Msza św. z nieszporami, a potem dalej adoracja do godz. 20:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

W czwartek, 25 czerwca, po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i dyżur w konfesjonale księdza do godz. 20:00.

Podziękowanie

Za tydzień, podczas Mszy św. o godz. 10:30 będzie miało miejsce podziękowanie ks. Grzegorzowi za trzyletnią posługę w naszej parafii.

Msza św. kaszubska

Za tydzień, w niedzielę o godz. 13:30 zostanie odprawiona Msza św. z kaszubską liturgia Słowa.

Nabożeństwa czerwcowe

Przypominamy, że nabożeństwa czerwcowe odbywają się codziennie po Mszy św. o godz. 8:30 i o godz. 18:00 – przed wieczorną Mszą św.; w niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00. Oderwijmy się od codziennych, domowych zajęć i poświęćmy ten czas ożywianiu swojej wiary.

Msza św. dla przedszkolaków

Ze względu na zmiany organizacyjne w naszej parafii, dzisiaj po raz ostatni sprawujemy w kościele dolnym Mszę św. o godz. 11:00 dla przedszkolaków.

Nasze ofiary

Składamy serdeczne podziękowanie za ofiary na budowę organów; zebraliśmy 15.000 zł (12.400 zł na kolektę i 2.600 zł od indywidualnych ofiarodawców w kopertach i wpłat na konto parafii).

Dzisiaj przed kościołem kwestują przedstawiciele Stowarzyszenia „Promyk Nadziei” na rzecz podopiecznych ze świetlicy.

Za tydzień będziemy mogli wesprzeć zbiórkę ofiar na figurę św. Michała Archanioła składając dobrowolną ofiarę do skarbonki pod chórem.

 

Z okazji „Dnia Ojca” zapraszamy w najbliższy wtorek do wspólnej modlitwy w intencji żywych i zmarłych ojców. Wtorkową, wieczorną Mszą św. rozpoczniemy świętowanie uroczystości Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

 

Zmarł śp. Jan Galant.


© 2020 Parafia Bożego Ciała. Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Mega Group